Kunstlocatie Würth
Ontdek de wereld van eigentijds kunst bij Kunstlocatie Würth in Den Bosch!
Ben jij een knutselmonsters? Een kunstliefhebber? Dan is een bezoekje aan Kunstlocatie Würth in ’s-Hertogenbosch zeker de moeite waard!
Kunstlocatie Würth is gevestigd in het bedrijfspand van Würth Nederland B.V. in Den Bosch. In Kunstlocatie Würth zijn tentoonstellingen te zien van eigentijdse beeldende kunst uit de Verzameling Würth. En geïnspireerd op de lopende tentoonstelling worden er ook vaak workshops voor kids gehouden. Ook kun je jouw knutselfeest vieren. Zo gaaf!
Nieuwsgierig wat er te doen is voor jou? Klik op de roze button of bekijk onze Uitagenda.
Kunstlocatie Würth
Het Sterrenbeeld 35
5215 MK 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Maandag - Vrijdag en Zondag: 11.00 - 17.00 uurZaterdag: Gesloten
Prijs
GRATIS
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kinderboekenmaand bij Huis73: Spot aan!
Spot aan, gordijn open… en de boeken mogen het podium op!
Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum
Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstbingo voor kinderen
Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.