Open de poort!
Jong en oud is welkom binnen de kasteelmuren van Kasteel Heeswijk!
Prominent in het bosrijke Brabantse land schittert het monumentale Kasteel Heeswijk. Het weerspiegelt bijna duizend jaar macht, trots en cultuur van de Brabantse elite. André baron van den Bogaerde van Terbrugge, destijds Gouverneur des Konings in Brabant, geeft het rond 1835 zijn huidige allure.
Kasteel Heeswijk kent een bewogen geschiedenis die terug gaat tot het jaar 1080. Het is in de loop van de eeuwen veelvuldig verwoest en herbouwd. Ontdek ook welke rol de laatste adellijke familie speelt in de ontwikkeling van de Provincie.
Voor kinderen
Zoek de geheime trappen en gangen in het kasteel, beklim de toren, daal af naar de kelders, probeer een ridderhelm of luister naar de bijzondere kasteelverhalen. Voor de kids is een bezoek aan Kasteel Heeswijk écht een avontuur! Er zijn leuke speurtochten, toffe rondleidigen, leuke kinderfeestjes en nog veel meer toffe activiteiten. Ook is er voor de kinderen altijd éxtra veel te doen tijdens de schoolvakantie.
Klik op de roze button en ontdek het programma!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?
Bossche Bollen Belevenis in Den Bosch | Verrassend uitje met kinderen in Noord-Brabant
De Bossche Bollen Belevenis in Den Bosch een aanrader voor het hele gezin
GeoCraft Summit 2026 Zomereditie
GeoFort opent haar poorten voor een hele dag vol Minecraft, daar wil je bij zijn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!