Landgoed Haanwijk!
Beleef het natuur met een wandeling door het natuurgebied bij Landgoed Haanwijk bij St-Michieslgestel!
Een unieke beleving in een mooi natuurgebied vind je bij Haanwijk in Sint-Michielsgestel!
2,5 km ten noordwesten van de bebouwde kom van Sint-Michielsgestel vind je het natuurgebied Haanwijk. Via Halder aan de weg van Vught naar Sint-Michielsgestel (parkeerplaats aanwezig) kun je het natuurgebied bereiken. Steek met de brug De Dommel over en daar zie je het kasteel Nieuw Herlaer.
Op het landgoed Haanwijk maak je op een speelse manier kennis met de natuur. Super leuk! Aan het begin van het gebied staat een oud bakhuisje.
Wil jij de speurtocht door Haanwijk doen? klik op de roze button en download de tocht.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
The Chocolate Factory Veghel | Uitje met kinderen in de meivakantie
Op zoek naar een leuk én leerzaam uitje met kinderen in Den Bosch en omgeving?Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!