Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderopvang de Vrijbuiter

Ontdek, beleef en ervaar het leven op de boerderij bij Kinderopvang de Vrijbuiter in Hedel!

Heb jij een kleine dierenliefhebber? Of een échte buitenkind? Dan is de Kinderopvang de Vrijbuiter in Hedel een échte aanrader! 

Midden in de polder tussen de groene weilanden met grazende koeien en wuivende maïsvelden vind je Kinderopvang de Vrijbuiter in Hedel. Het is midden in de driehoek Zaltbommel – Hedel – Ammerzoden, ongeveer 3 minuten rijden met de auto vanaf de A2. Een kleinschalige opvang voor échte buitenkinderen van 0 – 12 jaar. Met je laarsjes en overalletje kun je bij Kinderopvang de Vrijbuiter elke dag lekker buiten ravotten of zoeken naar een lieveheersbeestje, terwijl je de kikkers in de sloot hoort kwaken en je hoog in de lucht de Grutto zijn eigen naam hoort roepen. Zo leuk! 

Veiligheid en individuele aandacht staan centraal bij Kinderopvang de Vrijbuiter. Met ontdekken, en plezier in een uitdagende en natuurlijke buitenruimte op ons agrarisch bedrijf, bieden een unieke bijdrage aan de ontwikkeling van een kind. 

Nieuwsgierig? Klik op de roze button voor het adres en neem eens een kijkje. 

Kinderopvang de Vrijbuiter

Achterdijk 10

5321 JB Hedel

Openingstijden Kinderopvang
Maandag - Vrijdag: 07.15 - 18.15 uur
Peuteropvang
Maandag - Vrijdag: 08.30 - 12.30 uur
Prijs Kinderopvang: €6,68 per uur Peuteropvang: €7 per uur Buitenschoolse opvang: €6,95
Mail direct

Mail direct naar Kinderopvang de Vrijbuiter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Beklim de Sint-Janstoren!

Warm de beenspieren alvast even op, want het is een flinke klim naar de top van de Sint-Janstoren!

Natuurspeeltuin Gestel

Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!

Bosch Parade 2026

Een prachtige parade over het water met de mooiste kunstwerken! Aanrader!
Nieuw

Kaartverkoop jeugdtheater Verkadefabriek gestart: dit zijn de leukste kindervoorstellingen in Den Bosch

Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief