
Zwemmen in Vlijmen
Lekker spetteren en spatteren in het zwembad Die Heygrave in Vlijmen.
Zwembad Die Heygrave in Vlijmen is een modern en ruim zwembad waar je diverse zwemcursussen kunt volgen. Iedereen in je gezin is van harte welkom!
Samen met je baby/peuter kennismaken met water tijdens baby- en peuterzwemmen, haal je ABC-diploma in een zwembad waar het water gedesinfecteerd wordt op basis van keukenzout. Ideaal voor kinderen die niet zo goed tegen chloor kunnen en/of astma hebben.
Een klein overzichtelijk zwembad, waar je ook gezellig samen met je papa, mama, vriendjes of vriendinnetjes kunt vrijzwemmen.
Zwembad Die Heygrave
Burgemeester Zwaansweg 4
5251 CJ Vlijmen
Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomervakantie bij GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Alpaca’s voeren!
Ga mee de wei in om Alpaca's te voeren bij de Alpacafarm in Vorstenbosch!
Avonturenpark De Bergen!
Wil je een dag vol met toffe activiteiten op een heerlijke plek? Kom dan naar Avonturenpark De Bergen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
6x de leukste kinderboerderijen in en om Den Bosch!
Leuk, diertjes kijken en knuffelen met je peuter of kleuter! De ideale plek daarvoor is natuurlijk de kinderboerderij. Vaak met leuke speeltuin zodat na het spelen met de konijnen, cavia’s, pony’s of misschien zelfs wel lammetjes de kids ook nog kunnen klimmen en klauteren.
🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!
Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!