Vier Pasen in Duinoord!
Vier de paasdagen bij Duinoord in Helvoirt met de paashaas!
Op 5 april (1e paasdag) en 6 april (2e paasdag) vieren ze Pasen bij Duinoord.
Op deze dagen kun je volop genieten van alles wat Duinoord te bieden heeft én maak je er samen een onvergetelijke Pasen van!
Tijdens de paasdagen loopt de paashaas ook rond op Duinoord, om mee te helpen zoeken naar eieren. Help jij de paashaas mee?
Reserveer nu je tickets via de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Festival Boulevard 2026 met kinderen in Den Bosch
Aanrader voor de zomervakantie: Theaterfestival Boulevard. Dé plek voor theater, dans en muziek voor kids
Jeugd Vakantie Vreugd Drunen 2026
Van brandweerspel en speurtochten tot sport, knutselen, lasergamen en een feestdag bij Duinoord
Gratis vakantieworkshop: Stampen, bouwen, groeien
Doe mee aan leuke gratis workshops tijdens de zomervakantie in het Noordbrabants Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen
Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.