Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Verhalenketel

De Verhalenketel – Armida heeft Flowerpower! Mooie verhalen van in Kasteel Heeswijk

Armida heeft iets bijzonders: flowerpower! Ze kan bloemen betoveren, vliegt met een koets getrokken door eenhoorns hoog door de lucht en… ze is op een missie. Vanuit de lucht ziet ze haar vijand, Ridder Rinaldo, slapen. Ze maakt zich klaar voor haar allergrootste tovertruc… tot ze in zijn mooie ogen kijkt. Ze wordt verliefd! Wat nu?

In het kasteel wacht de kok met zijn magische ketel. “Drie keer roeren, een verhaal gebeuren.” Uit zijn ketel borrelt een gloednieuw avontuur voor jong en oud. En op een van de mooiste kamers van het kasteel hangt een eeuwenoud schilderij: Armida en Rinaldo, precies op het moment dat alles verandert. Kun jij het échte schilderij vinden?

De Verhalenketel: Armida heeft Flowerpower

Een betoverende luistervoorstelling voor alle leeftijden, inbegrepen bij je entreeticket.

Kom jij luisteren naar dit nieuwe magische verhaal?

Beestenbende in het Kasteel!

In Kasteel Heeswijk kom je dieren tegen op onverwachte plekken – op meubels, verscholen in slaapkamers en zelfs in de keuken. Dwaal door geheime gangen en ontdek verrassende kamers.

Ga op speurtocht en ontwerp je eigen fabeldier! Kasteel Heeswijk is niet alleen een spannende ontdekkingstocht voor kinderen, maar ook een prachtig uitje voor het hele gezin. Ontdek 1000 jaar geschiedenis in hét kasteel van Brabant!

Klik op de roze button en ontdek meer!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Kasteel Heeswijk

Kasteel 4

5473 VA Heeswijk Dinther

Mail direct

Mail direct naar Kasteel Heeswijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie met kids | Het Noordbrabants Museum Den Bosch

Kom in de meivakantie naar Het Noordbrabants Museum in Den Bosch en ga aan de slag!

Kasteel Ammersoyen met kinderen: ridders, jonkvrouwen & workshops!

Kasteel Ammersoyen is tijdens de meivakantie geopend! Kom genieten van het sfeervolle kasteel!

Meivakantie bij GeoFort

Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!

Diarree is mijn Lievelingskleur 8+

Een kak-voorstelling met een grote boodschap!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief