Creatief met herfstschatten
Bij Sociale Tuinderij de Scheve Schup in Den Bosch maken jullie samen de mooiste herfstbloemen.
De zomer is voorbij, maar de natuur ligt vol schatten. Op woensdag 24 september gaan jullie in Den Bosch creatief aan de slag met dennenappels, eikels en nog veel meer. Zo ontstaat er een vrolijk bloemenkunstwerk van herfstvondsten.
Wat ga je maken?
Iedereen mag zijn fantasie de vrije loop laten. Misschien wordt het een bosje bloemen, misschien een grappig figuurtje. Altijd leuk om te zien wat er ontstaat!
Praktisch om te weten
De workshop start om 14.30 uur bij Sociale Tuinderij de Scheve Schup. Er is plek voor 6 tot 8 deelnemers. Kosten zijn €5 per persoon. Vooraf aanmelden is verplicht.
✓ Kleinschalige en gezellige middag in Den Bosch
✓ Creatief buitenuitje voor kinderen en liefhebbers
✓ Inspirerend om samen met natuur te werken
Tip: ontdek meer creatieve activiteiten voor kinderen in onze categorie Clubjes.
Klik op de roze button en meld jullie snel aan voor dit gezellige herfstuitje!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Gratis Kinderworkshops Herfstvakantie!
Neem je kind mee en maak samen een sleutelhanger die een eigen verhaal vertelt!
Herfstvakantie bij de Verkadefabriek in Den Bosch
Monsters zoeken, spookpopjes maken en samen naar de film: wat kiezen jullie?
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch
Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.