Speurtocht in het Gouverneurshuis Heusden
Ga samen op zoek naar verborgen schatten in dit gezellige museum in vestingstad Heusden!
Op zoek naar een leuk museum in Heusden met kinderen? In het Gouverneurshuis in de vestingstad ontdek je samen de geschiedenis én ga je op speurtocht. Een relaxed uitje, vol kijken, zoeken en kletsen
Gouverneurshuis Heusden & speurtocht
In het Gouverneurshuis loop je door een prachtig oud huis vol verhalen over Heusden. Speciaal voor kinderen is er een speurtocht door het museum. Met een speurblad vol foto’s en vragen gaan jullie samen op zoek naar de schatten van het Gouverneurshuis.
Waarom dit uitje zo leuk is:
✓ kinderen kijken echt goed om zich heen
✓ je ontdekt spelenderwijs de geschiedenis van Heusden
✓ leuk voor jong én oud, van gezin tot opa en oma
Aan het eind leveren kinderen hun antwoorden in bij de balie en krijgen ze een leuk aandenken mee.
Praktische info & aanmelden
De speurtocht is leuk voor basisschoolkids; jongere of oudere broertjes en zusjes speuren gewoon mee. Je loopt in je eigen tempo en kunt het museumbezoek makkelijk combineren met een rondje over de vestingwallen. Helemaal leuk; kinderen onder de 18 jaar mogen gratis naar binnen!
Extra fijn: het terras van het Gouverneurshuis is een van de mooiste plekjes van Heusden. In de ommuurde tuin met fruitbomen en kruidentuin zit je heerlijk rustig. Je kunt er een kop koffie drinken, een tosti eten of genieten van een stuk zelfgebakken appeltaart. Is het minder fraai weer? Dan zit je gezellig binnen in het museumcafé.
Klik op de roze button voor meer info over de speurtocht en het educatieprogramma.
Voor nog meer leuke uitjes voor het hele gezin check onze categorie Eropuit.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.
IJSBELLEN BLAZEN!
Brrr wat is het koud buiten! Maar dat vinden we helemaal niet erg want als het vriest kun je de mooiste kunstwerken maken. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze gave ijsbellen?
Toffe spots om te sleeën met kinderen in en om Den Bosch en Noordoost-Brabant
Zoek je plekken om te sleeën met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed.