Bloemen plukken bij G’aerd in Sint-Michielsgestel
Nog één keer samen de pluktuin in!
Vrijdag en zaterdag opent G’aerd in Sint-Michielsgestel voor de laatste keer dit seizoen de poort van de pluktuin. Leuk om samen met de kids de mooiste bloemen uit te zoeken en met een zelfgeplukt boeket naar huis te gaan.
Tussen de dahlia’s, cosmea en andere kleurrijke bloemen zoeken jullie zelf de favorieten uit. Knippen, verzamelen, kleuren combineren… wedden dat de kinderen héél andere bloemen kiezen dan jij? 😉
Zelf een boeket plukken
Bij G’aerd groeien onbespoten bloemen van eigen bodem. De pluktuin werd dit jaar zelfs uitgebreid, waardoor er nog meer moois te ontdekken is.
Dit weekend is de laatste kans van het seizoen om zelf te komen plukken. Een heerlijk buitenuitje als je even geen zin hebt in drukte, maar wél samen iets leuks wilt doen.
En iets lekkers erbij
Na het plukken nog even blijven hangen? Dat kan natuurlijk ook. Joey’s oven staat weer aan voor iets lekkers. Zo wordt bloemen plukken ineens een heel gezellig uitje samen. 🌸
Kidsproof-tip 🩷
Geef ieder kind de opdracht om zijn of haar allermooiste bloem te vinden en maak daar samen één familieboeket van. Extra leuk om thuis een mooi plekje te geven!
Praktische informatie
Wanneer: vrijdag en zaterdag
Tijd: 10.00 – 15.00 uur
Waar: G’aerd in Sint-Michielsgestel
Te doen: zelf bloemen plukken
Extra: Joey’s oven staat aan voor iets lekkers
Goed om te weten: dit is het laatste plukweekend van het seizoen
Nog één keer genieten van de pluktuin? Klik op de roze button voor meer informatie over G’aerd.
Data:
- zaterdag 26 september 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Het Kleurenmonster (3+): een kleurrijk theateravontuur
Een fantasierijke voorstelling voor kinderen vanaf 3 jaar over emoties en vriendschap
Kinderboekenmaand bij Huis73: Spot aan!
Spot aan, gordijn open… en de boeken mogen het podium op!
Vier dierendag tussen buitenvarkens
Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving
🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes
Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!
🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids