De Voorste Venne
Een karakteristiek gebouw in Drunen met te gekke theater- en filmvoorstellingen voor kinderen!
De Voorste Venne in Drunen is een mooi karakteristiek gebouw dat ontworpen is door Anton Pieck. Het geheel wordt beheerd door Stichting De Voorste Venne. Deze stichting draagt ook zorg voor het jaarlijkse reguliere theater- en filmaanbod.
De zalen worden gebruikt voor diverse evenementen zoals theater- en dansvoorstellingen, congressen, beurzen, lezingen, diners, etc. maar ook voor bijvoorbeeld schoolvoorstellingen, popconcerten of cd-presentaties.
Wil je weten wat er te doen is voor jou en je kind(eren) in De Voorste Venne in Drunen, houdt onze Uitagenda in de gaten en reserveer je kaarten op tijd.
Praktisch
Parkeren: ruim voldoende aanwezig, gratis
Kaarten: te bestellen via de roze websitebutton!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Chocolate Factory
The Chocolate Factory in Veghel. Maak kennis met deze spannende attractie!
Spelen in ’t Kwekkeltje!
Lekker spelen en picknicken in een buitenspeeltuin in Rosmalen!
Museum Kruithuis Den Bosch – Spannend uitje in een écht oud fort!
Stap terug in de tijd in het Museum Kruithuis!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.