Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Voorste Venne

Een karakteristiek gebouw in Drunen met te gekke theater- en filmvoorstellingen voor kinderen!

De Voorste Venne in Drunen is een mooi karakteristiek gebouw dat ontworpen is door Anton Pieck. Het geheel wordt beheerd door Stichting De Voorste Venne. Deze stichting draagt ook zorg voor het jaarlijkse reguliere theater- en filmaanbod.

De zalen worden gebruikt voor diverse evenementen zoals theater- en dansvoorstellingen, congressen, beurzen, lezingen, diners, etc. maar ook voor bijvoorbeeld schoolvoorstellingen, popconcerten of cd-presentaties.

Wil je weten wat er te doen is voor jou en je kind(eren) in De Voorste Venne in Drunen, houdt onze Uitagenda in de gaten en reserveer je kaarten op tijd. 

Praktisch
Parkeren: ruim voldoende aanwezig, gratis
Kaarten: te bestellen via de roze websitebutton!

De Voorste Venne

Anton Pieckplein 71

5152 JR Drunen

Mail direct

Mail direct naar De Voorste Venne

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Minecraft activiteiten

Ontdek de wereld van Minecraft op een andere manier tijdens de kerstvakantie op GeoFort!

3FM Serious Request – het Glazen Huis in Den Bosch

Samen in beweging voor Spieren voor Spieren

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
Aanbeveling

Wintercircus Pallasso!

Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.
Reserveer

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

20 x Hapjes voor het kerstdiner op school

Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!

De leukste kerststallen en kribbetjesroutes in en om Den Bosch!

Wij vinden het altijd zo'n leuk uitje, een bezoekje aan de kerststal! Helemaal tijdens de kerstvakantie! Ook zijn er leuke routes en speurtochten te doen langs allerlei verschillende kerstallen. Ontdek hier onze favourite!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >