De Voorste Venne
Een karakteristiek gebouw in Drunen met te gekke theater- en filmvoorstellingen voor kinderen!
De Voorste Venne in Drunen is een mooi karakteristiek gebouw dat ontworpen is door Anton Pieck. Het geheel wordt beheerd door Stichting De Voorste Venne. Deze stichting draagt ook zorg voor het jaarlijkse reguliere theater- en filmaanbod.
De zalen worden gebruikt voor diverse evenementen zoals theater- en dansvoorstellingen, congressen, beurzen, lezingen, diners, etc. maar ook voor bijvoorbeeld schoolvoorstellingen, popconcerten of cd-presentaties.
Wil je weten wat er te doen is voor jou en je kind(eren) in De Voorste Venne in Drunen, houdt onze Uitagenda in de gaten en reserveer je kaarten op tijd.
Praktisch
Parkeren: ruim voldoende aanwezig, gratis
Kaarten: te bestellen via de roze websitebutton!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Wintercircus Pallasso!
Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.
Kerstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze vakantie planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Winters Openluchtmuseum
De winter vier je samen in het Nederlands Openluchtmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Nieuwjaarsduik 2026!
Bij ons staat hij al heel lang op het lijstje maar nog nooit afgevinkt: De Nieuwjaarsduik op 1 januari 2026! Terwijl er genoeg locaties in en om Den Bosch zijn waar je mee kunt doen met de nieuwjaarsduik. Nnatuurlijk met erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en Unox muts. We zetten ze voor je op een rij!
26x de leukste kerstfilms & kerstseries
Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.
16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!
Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!