Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Geocache – GPS Speurtocht

Wel eens een GPS speurtocht gedaan? De Geocache is ook perfect voor de beginnende speurder. Tip!

GeoFort ligt in Herwijnen, dat is net voorbij Beesd en een kleine 20 minuten van Den Bosch af. Op dit forteiland staat alles in het teken van kaarten en navigatie en zeker de moeite waard om te bezoeken!

Geocache
Lekker buiten, speuren naar aanwijzingen en navigeren op basis van de handGPS door het prachtige natuurgebied rondom GeoFort in Herwijnen. De Geocache is ook perfect voor de beginnende speurder. Daarnaast kun je bij GeoFort voor €15 een rugzakje huren met alles wat je nodig hebt. Van GPS tot meetlint.

Praktisch
Duur: 1,5 uur
TIP: doe wel laarzen aan, het kan onderweg drassig zijn!

Er is nog veel meer te beleven op dit spannende forteiland! Klik voor meer info op de roze button.

GeoFort

Nieuwesteeg 74

4174 KG Herwijnen

Openingstijden Elk weekend en in de schoolvakanties: 11.00 - 17.00 uur
Prijs Museumkaarthouders: Gratis >3 jaar: €9,50 Gezinsabonnement: €22,50 pp per jaar
Mail direct

Mail direct naar GeoFort

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kids Weekend: Zootropolis 2

Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

Wintercircus Pallasso!

Laat je betoveren door Wintercircus Pallasso!

Uitgelicht

Het Mediamuseum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas intochten 2025 in Den Bosch én omgeving!

Hij komt...hij komt... maar wanneer en waar komt Sinterklaas 2024 aan in ons land? Op zaterdag 15 november 2025 is het weer zover dan komt de Sint aan op Texel in de haven van Oudeschild! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Het is elk jaar weer een groot feest: de Sinterklaas intocht! Benieuwd waar hij dit jaar met de pieten het land in komt. Het is altijd spannend maar De Sint komt sowieso! Ontdek de sinterklaasintocht en activiteiten bij jouw in de buurt!

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief