Geocache – GPS Speurtocht
Wel eens een GPS speurtocht gedaan? De Geocache is ook perfect voor de beginnende speurder. Tip!
GeoFort ligt in Herwijnen, dat is net voorbij Beesd en een kleine 20 minuten van Den Bosch af. Op dit forteiland staat alles in het teken van kaarten en navigatie en zeker de moeite waard om te bezoeken!
Geocache
Lekker buiten, speuren naar aanwijzingen en navigeren op basis van de handGPS door het prachtige natuurgebied rondom GeoFort in Herwijnen. De Geocache is ook perfect voor de beginnende speurder. Daarnaast kun je bij GeoFort voor €15 een rugzakje huren met alles wat je nodig hebt. Van GPS tot meetlint.
Praktisch
Duur: 1,5 uur
TIP: doe wel laarzen aan, het kan onderweg drassig zijn!
Er is nog veel meer te beleven op dit spannende forteiland! Klik voor meer info op de roze button.
GeoFort
Nieuwesteeg 74
4174 KG Herwijnen
Openingstijden
Elk weekend en in de schoolvakanties: 11.00 - 17.00 uurPrijs
Museumkaarthouders: Gratis >3 jaar: €9,50 Gezinsabonnement: €22,50 pp per jaarToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
The Chocolate Factory kerstvakantie
Interactief familie-uitje vol chocola, techniek en avontuur
Kerstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze vakantie planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Nieuwjaarsduik 2026!
Bij ons staat hij al heel lang op het lijstje maar nog nooit afgevinkt: De Nieuwjaarsduik op 1 januari 2026! Terwijl er genoeg locaties in en om Den Bosch zijn waar je mee kunt doen met de nieuwjaarsduik. Nnatuurlijk met erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en Unox muts. We zetten ze voor je op een rij!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!
Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!