Plonsen en spelen in Boxtel
Plonsen en spelen bij Recreatiepark De Langspier in Boxtel is echt super leuk!
Recreatieplas de Langspier heeft een eigen sfeer en heel veel faciliteiten. Het water is er helder, mooie zandstranden en groene ligweiden. Maar ook een speeltuin, beachvolleybalvelden, een pannaveldje, zwemvlotten, jeu de boule banen. Daarnaast kun je ook lekker genieten van ’t zonnetje bij ’t paviljoen op het ruime terras aan het water, haal een lekker frietje bij de een of wat lekkers te snoepen bij de kiosk.
Het schuin aflopende ligweide zorgt er voor dat je een goed overzicht houdt en het ondiepe zwemgedeelte is de plek waar de allerkleinste lekker kunnen spelen in het zand en met water. Ook is er een speeltuin aanwezig met een een piratenschip en een piratenhuisje.
Bij Recreatiepark de Langspier kun je een dag vol plezier beleven met het hele gezin!
Praktisch
– Een groot aantal schone toiletten
– Kleedhokjes en douches op de ligweiden.
– Er zijn ligbedden, parasollen en volleyballen te huur.
– Grote parkeerterrein en fietsenstalling.
Kosten
Entree: €4,- p.p.
Parkeren en Fietsenstalling: GRATIS
Recreatieplas De Langspier
Molenwijkseweg 5c
5282 KA Boxtel
Openingstijden
Zomerseizoen (1 mei - 1 oktober)Maandag - Vrijdag: 10.00 - 18.00 uur
Zaterdag, Zondag én in de schoolvakanties: 10.00 - 19.00 uur
Winterseizoen (1 november - 1 mei)
Zondag: plas vrij toegankelijk, paviljoen geopend.
Wanneer er ijs ligt is het park dagelijks geopend.
Toon op kaart
Meer inspiratie
Kids Weekend: Zootropolis 2
Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
Bossche Bollen Belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereldBlogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!