Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Plonsen en spelen in Boxtel

Plonsen en spelen bij Recreatiepark De Langspier in Boxtel is echt super leuk!

Recreatieplas de Langspier heeft een eigen sfeer en heel veel faciliteiten. Het water is er helder, mooie zandstranden en groene ligweiden. Maar ook een speeltuin, beachvolleybalvelden, een pannaveldje, zwemvlotten, jeu de boule banen. Daarnaast kun je ook lekker genieten van ’t zonnetje bij ’t paviljoen op het ruime terras aan het water, haal een lekker frietje bij de een of wat lekkers te snoepen bij de kiosk.

Het schuin aflopende ligweide zorgt er voor dat je een goed overzicht houdt en het ondiepe zwemgedeelte is de plek waar de allerkleinste lekker kunnen spelen in het zand en met water. Ook is er een speeltuin aanwezig met een een piratenschip en een piratenhuisje. 

Bij Recreatiepark de Langspier kun je een dag vol plezier beleven met het hele gezin!

Praktisch
– Een groot aantal schone toiletten
– Kleedhokjes en douches op de ligweiden.
– Er zijn ligbedden, parasollen en volleyballen te huur.
– Grote parkeerterrein en fietsenstalling. 

Kosten
Entree: €4,- p.p.
Parkeren en Fietsenstalling: GRATIS

Recreatieplas De Langspier

Molenwijkseweg 5c

5282 KA Boxtel

Openingstijden Zomerseizoen (1 mei - 1 oktober)
Maandag - Vrijdag: 10.00 - 18.00 uur
Zaterdag, Zondag én in de schoolvakanties: 10.00 - 19.00 uur

Winterseizoen (1 november - 1 mei)
Zondag: plas vrij toegankelijk, paviljoen geopend. 
Wanneer er ijs ligt is het park dagelijks geopend.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!

D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk

Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!

Kids Weekend: Zootropolis 2

Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief