
Pannenkoeken en Spelen!
In een mooi gebied waar je eerst lekker kunt wandelen en daarna kunt genieten van een drankje en een hap!
Een pannenkoekenhuis dat anders is dan de andere, ze hebben er namelijk een super leuk binnenspeeltuin met een heuse apenkooi. Wil je wat rustiger aan doen? Dat kan ook! Er staat namelijk ook super schattig Knutselhuisje Gepetto waar je al je creativiteit kan uiten. In de zomer staat er buiten een super grote springkussen en is het dus een groot speelparadijs!
Ben je niet zo’n pannenkoekenliefhebber? Geen probleem, bij De Oude Maas hebben ze ook een kleine kaart met voldoende keus.
Pannenkoekenhuis De Oude Maas is elke dag geopend!
TIP: wist je dat je ook je kinderfeestje hier kan vieren? Kijk onder categorie Kinderfeestjes wat voor feestjes ze vieren.