Biggetjeswandeling
Een leuke en leerzame route voor kinderen door het Biggetjesbos
De biggetjeswandeling is een leuke en leerzame wandeling met kinderen tussen de 3 en 10 jaar. Deze route start bij Herberg De Brabantse Kluis.
De kinderen gaan op stap met een rugzakje met de route, zoekkaarten, biggetjessnoepjes, een pakje drinken en een leuke attentie. Daarmee wandelen ze door de kloostertuin en -laan op zoek naar de biggen. Langs de route en in het Biggetjesbos staan verschillende ijzeren biggen ‘verstopt’. Deze kunnen de kinderen zoeken.
Ondertussen leren de kinderen met de verschillende zoekkaarten van alles over de natuur. De route gaat grotendeels over zandpaden, maar de kinderwagen kan mee.
De kosten: € 6,00 per persoon (voor de gevulde rugzak)
Groepsgrootte: vanaf 1 persoon
Duur: ± 1,5 uur
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Herberg de Brabantse Kluis
Kloosterdreef 8
4921 SG Adamówek
Toon op kaart
Meer inspiratie
Ga mee op ontdekking in de meivakantie
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?
De Dinodagen bij BillyBird Hemelrijk
Nieuwe Dinoshow bij BillyBird Hemelrijk!
Tof Vakantieprogramma!
Tijdens de meivakantie kun je bij de Verkadefabriek terecht voor toffe films, theater en workshops!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!