Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

De gebeurtenissen die in Kamp Vught hebben plaatsgevonden, liggen steeds verder achter ons. Maar de verhalen van de mensen die er gevangen zaten, zijn nog steeds relevant.

In de expositie ‘Kamp Vught: zeven seizoenen en 32.000 verhalen’ doorloop je aan de hand van veel persoonlijke verhalen en voorwerpen de geschiedenis van Kamp Vught. Verhalen over mensen met wel 35 verschillende nationaliteiten, die de Tweede Wereldoorlog elk op hun eigen manier hebben beleefd.

‘Achter prikkeldraad’ – speciale audiotour voor kinderen van 10 – 12 jaar
Bezoekers kunnen gratis gebruik maken van een audiotour, die vorig jaar is aangevuld met een speciale audiotour junior voor jongeren van 10 – 12 jaar. De audiotour ‘Achter prikkeldraad’ belicht de geschiedenis van Kamp Vught vanuit het perspectief van kinderen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Bij deze audiotour junior hoort een ‘fotoalbum’ met vragen en opdrachten.

Een bezoek aan Nationaal Monument Kamp Vught is een ervaring die je niet gauw zult vergeten. Je wordt geraakt, geïnspireerd en aan het denken gezet. Want de verhalen, die blijven.

Voor de actuele openingstijden en het reserveren van tickets, klik op de roze button!

Dagelijks geopend

Nationaal Monument Kamp Vught

Lunettenlaan 600

5263 NT Vught

Mail direct

Mail direct naar Nationaal Monument Kamp Vught

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Doe mee aan de Natuurwerkdag!

Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.

Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!

Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

Een ontroerende en vrolijke voorstelling over afscheid, herinnering en het leven zelf.

Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen

Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11-11 met kinderen

Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen

Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!