Koeiendans!
YES! Bij 't Dommeltje in Boxtel mogen de koeien weer naar buiten! Kom genieten van de koeiendans!
Na een winter in de stal, is het voor de koeien een feest om weer te mogen genieten van de buitenlucht, het weiland en de omgeving!
Op zondag 6 april 2025 rond 15.00 uur is het zover, dan mogen de koeien naar buiten!
Ook zijn de hooiberg, knuffelkalfjes en springkussen weer aanwezig voor veel speelplezier.
Écht supergaaf om mee te maken!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Voor nog meer leuke tips check onze Eropuit Categorie!
Zondag 6 april 2025
Activiteitenboerderij 't Dommeltje
Hoog Munsel 9
5283 VT Boxtel
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
LammetjesDAG!
Kom je ook lammetjes kijken bij de Schaapskooi in Schijndel?
Grieken & Romeinen bij Huis73
Toffe themamaand: Grieken & Romeinen bij Huis73
Gratis proeflessen Hiphop/Streetdance (5-7 jaar) bij Flik-Flak
Bij Flik-Flak in Den Bosch kunnen kinderen van 5 t/m 7 jaar meedoen met twee gratis proeflessen Hiphop/StBlogs & inspiratie
Alle blogs
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!