Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Toffe Fiep speurtocht!

Spelen, speuren en ontdekken tijdens de toffe Fiep Speurtocht in de mooie binnenstad van Zaltbommel!

De tekeningen van Fiep Westendorp wie kent ze niet? Jip & Janneke, Pluk, Pim en Pom, Otje en natuurlijk Floddertje of al die andere fantastische figuren. De verhalen die nooit vervelen om je kinderen of kleinkinderen voor te lezen. Fiep Westendorp is in 1916 in Zaltbommel geboren, ze zat daar op school, speelde met vriendinnen en maakte haar eerste tekeningen.

In de binnenstad van Zaltbommel kun je nog steeds heel veel ontdekken van Fiep

Kom spelen, speuren en ontdekken met Fiep Westendorp door de straten van de historische binnenstad van Zaltbommel.

De Fiep speurtocht is gratis en het gehele jaar te lopen.

Je kunt de speurtocht gratis downloaden via de roze button! Hier kun je ook je speurkaart downloaden. Je kunt je speurkaart ook ophalen bij de Hema, Bruna of het Stadskasteel Zatlbommel. 

Als ja na het spelen, speuren en ontdekken met Fiep je speurkaart inlevert bij ’t Stadscafe, de Hema of ’t Stadskasteel ontvang je iets lekkers!

De speurtocht start op de stoep voor het Stadskasteel – Nonnenstraat 5 Zaltbommel.

Veel speur plezier!

Beleef Zaltbommel

Nieuwe Tijningen 2

5301 DA Zaltbommel

Mail direct

Mail direct naar Beleef Zaltbommel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kids Weekend: Zootropolis 2

Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth

Wintercircus Pallasso!

Laat je betoveren door Wintercircus Pallasso!
Bekijk

10 Jaar GeoCraft!

Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

Sinterklaas intochten 2025 in Den Bosch én omgeving!

Hij komt...hij komt... maar wanneer en waar komt Sinterklaas 2024 aan in ons land? Op zaterdag 15 november 2025 is het weer zover dan komt de Sint aan op Texel in de haven van Oudeschild! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Het is elk jaar weer een groot feest: de Sinterklaas intocht! Benieuwd waar hij dit jaar met de pieten het land in komt. Het is altijd spannend maar De Sint komt sowieso! Ontdek de sinterklaasintocht en activiteiten bij jouw in de buurt!

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief