Lekker lezen in Vlijmen
Bibliotheek Heusden in Vlijmen is dé plek voor leren en ontmoeten.
Met verschillender locaties (Drunen, Heusden en Vlijmen) is Bibliotheek Heusden is een laagdrempelig en betrouwbaar informatie- en ontmoetingspunt. Als spil in de lokale gemeenschap zoekt Bibliotheek Heusden samenwerking met gebruikers en organisaties op sociaal, educatief en cultureel gebied. Plezier in lezen staat voorop, maar ook het vergroten van taalvaardigheid, brede algemene ontwikkeling en mediawijsheid.
Regelmatige worden er leuke en leerzame kinderactiviteiten gehouden. Wil jij weten wanneer er wat te doen is in Bibliotheek Heusden in Vlijmen, kan dan op onze Uitagenda voor actuele activiteiten.
Bibliotheek Heusden
Burgemeester Zwaansweg 2
5251 CJ Vlijmen
Openingstijden
Maandag en Vrijdag: 14.00 - 20.00 uurDinsdag - Donderdag: 14.00 - 17.30 uur
Zaterdag: 10:00 - 13:00 uur
Prijs
GRATIS
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!