
Kato Kids Pinksteren!
zaterdag 27 mei 2023 van 10.00 tot 15.00 uur staat de Kato Kids in het teken van Pinksteren!
zaterdag 27 mei 2023 van 10.00 tot 15.00 uur staat de Kato Kids in het teken van Pinksteren!
Er is voldoende mogelijkheid om te spelen met diverse spellen of actief te bewegen op het bootcamp parcours! Daarnaast kan er een varken geknutseld worden. Het Kato Kids BBQ Plein is geopend om zelf te bakken!
Ook kun je met de huifkar naar de kleine biggetjes kijken en pony rijden op Breitling!
Entree: 3,50 p.p.
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
- zondag 8 juni 2025
- maandag 9 juni 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
35 tips voor Hemelvaart!
Yes, lekker lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je gezin of vrienden. Vrolijk Hemelvaartweekend!
ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
