Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Open dag- Boerderij Wammes!

Boerderij Wammes heeft tijdens leuke open dagen!

Tijdens de familiedagen bij Boerderij Wammes in de meivakantie is het een groot feest voor het hele gezin! Kom je ook gezellig spelen, dieren voeren en aaien?

Data:
28 april – 10:00 uur tot 12:00 uur
29 april – 10:00 uur tot 12:00 uur
30 april – 10:00 uur tot 12:00 uur

Op deze ochtenden van 10 tot 12 uur kunnen de kinderen lekker spelen in de speeltuin, op de traptrekkers of skelters.

Maar natuurlijk ook de koeien voeren, kijken bij de melkrobot hoe een koe gemolken wordt, de pony’s borstelen en een cavia of een kip aaien.

aan het einde van de ochtend krijgen de kinderen een mooie boerderij diploma mee naar huis!

Klik op de roze button en meld je aan via het contactformulier!

 

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Boerderij Wammes

Oude Hoevenseweg 2B

4196 RK Tricht

Mail direct

Mail direct naar Boerderij Wammes

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Ameezing Vught Festival!

Ameezing Festival in Vught: MAXIMAAL genieten voor het hele gezin! Met KIDSPROOF korting!

Spelen bij GeoFort

De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!

Peter Pan & Wendy!

Kom naar Kindertheater Pietepaf en geniet van de voorstelling Peter Pan & Wendy!

Herdenking kindertransporten

Herdenking Kindertransporten bij Kamp Vught

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!

Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

24x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief