Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Campina Open Boerderijdagen

70 melkveebedrijven verspreid over Nederland openen vandaag hun erf voor publiek!

Op vrijdag 30 mei en maandag 9 juni (tweede pinksterdag) stellen boerderijen verspreid over heel Nederland hun erf open voor publiek! De boeren laten zien waar zuivelproducten vandaan komen met superveel speelse en educatieve activiteiten!

Er is van alles te zien en te beleven voor iedereen op de verschillende boerderijen. Bezoekers kunnen bijvoorbeeld melkpak bowlen, een puzzel maken met zonnepanelen en tegen elkaar strijden in een ‘melkweg race’. Ook kunnen kinderen zich laten schminken. Er is zelfs een (blinde) proeverij in de zuivelbar!

En extra leuk: de toegang is gratis!

Klik snel op de roze button voor de deelnemende boederijen en hun activiteiten bij jou in de buurt én om je in te schrijven!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Campina

Openingstijden Vrijdag 30 mei en maandag 9 juni
Prijs Gratis

Meer inspiratie

Captain Fantastic (8+)

Lach, leef mee en ontdek dat ook een stuntelende held een echte superheld kan zijn!
Reserveer

Gratis proeflessen Hiphop/Streetdance (5-7 jaar) bij Flik-Flak

Bij Flik-Flak in Den Bosch kunnen kinderen van 5 t/m 7 jaar meedoen met twee gratis proeflessen Hiphop/St

LammetjesDAG!

Kom je ook lammetjes kijken bij de Schaapskooi in Schijndel?

Grieken & Romeinen bij Huis73

Toffe themamaand: Grieken & Romeinen bij Huis73

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief