De Gerrithoeve
Kamperen op de boerderij, spelen bij de speelboerderij of iets lekkers eten op het boerenerf!
De Gerrithoeve is een restaurant, speelboerderij (zowel binnen als buiten) en camping in één! Sta je niet op de camping, dan kun je nog wel gebruik maken van het restaurant of speelboerderij.
De minicamping / boerderijcamping van de Gerrithoeve is gelegen aan de voorzijde van het bedrijf welke grenst aan natuurgebied de Kleine Oisterwijkse Heide. Op de camping zijn 23 staanplaatsen met eigen stroomaansluiting, sanitaire voorzieningen en een jeu de boules baan!
Kom je met de hele familie (10-12 personen)? Boek dan de boerderijwoning met grote woonkeuken, twee woonvertrekken en drie slaapkamers. Informatie om het huis of een plaats op de camping te boeken vind je op de website via de roze button. Kijk dan ook op de campingagenda voor leuke tips!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Natuurspeeltuin Gestel
Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!
Kaartverkoop jeugdtheater Verkadefabriek gestart: dit zijn de leukste kindervoorstellingen in Den Bosch
Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!
Beklim de Sint-Janstoren!
Warm de beenspieren alvast even op, want het is een flinke klim naar de top van de Sint-Janstoren!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.