Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Big Jump en Waterfestival!

Europa springt voor schoon water. Jij ook? Doe dan mee met The Big Jump en Waterfestival in Aalst!

Op zaterdag 7 juli organiseert Drinkwaterbedrijf Dunea samen met partners The Big Jump en een Waterfestival om aandacht te vragen voor het belang van schoon water voor mens en natuur.

Naast een sprong in de rivier de Afgedamde Maas kun je spelen, sporten, leren over waterkwaliteit, afval jutten, muziek luisteren (Spark of Sanity) en nog veel meer. Iedereen is van harte welkom op het strand van recreatiegebied De Neswaarden in Aalst.

Het festival begint om 13.00 uur, met om 15.00 uur de Big Jump: de sprong voor schone rivieren, die op meer plekken in Europa wordt gemaakt dat weekend. Deelname is gratis en aanmelden is niet nodig.

Klik voor meer informatie op de roze button.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Recreatiegebied De Neswaarden

Zaaiwaard 10

5308 JK Aalst

Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief