Zandmeren Kerkdriel
Lekker zwemmen bij de Zandmeren in Kerkdriel!
De Zandmeren in Kerkdriel bestaat uit een strand, ligweide en zwemgelegenheid. Een leuke plek wat overzichtelijk en lekker is om een aantal uurtjes te vertoeven! Ook kun je er bijvoorbeeld suppen of genieten van het uitzicht vanaf de uitkijktoren.
Praktisch
– Toezicht van Reddingsbrigade
– Afgebakende zwemgedeelte
– Voldoende parkeergelegenheid en fietsenstalling
– Speeltoestellen
– Restaurant aanwezig
Gemeente Maasdriel
Kerkstraat 45
5331 CB Kerkdriel
Prijs
GRATISToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!