
HapSlikZeg Vught & Heusden
HapSlikZeg is een Praktijk voor kinderlogopedie in Vught en Heusden!
Soms is het (nog) niet duidelijk waardoor de ontwikkeling van een kind anders verloopt, maar is logopedische begeleiding wel geïndiceerd en kan HapSlikZeg Praktijk voor Kinderlogopedie in Vught en Heusden je hierbij helpen!
HapSlikZeg is een gespecialiseerde logopediepraktijk die zich uitsluitend richt op prelogopedie en de behandeling van logopedische problemen bij kinderen met een syndroom, een hersenbeschadiging of een ziekte. Marieke, Ilse en Charlotte zijn alledrie toegewijde en betrokken logopedisten die jouw kleine uk helpen beter te happen, slikken en praten. HapSlikZeg heeft zowel in Vught als in Heusden haar praktijk.
Heb jij een doorverwijzing en wil jij weten wat HapSlikZeg voor jullie kan betekenen? Klik op de roze button.
HapSlikZeg Praktijk voor Kinderlogopedie
Hoge Maasdijk 4
5257 NE Heusden
Toon op kaart
Meer inspiratie


Ontdek GeoFort
Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Familieticket bij Kinepolis!
Ga met het hele gezin naar Kinepolis Den Bosch met flinke korting!
Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Kermis in en om Den Bosch September!
Naar de kermis is een perfect uitje voor kinderen. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes en genieten van het lekkere eten. In de regio Den Bosch zijn er heel veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
