Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heksjes Dag!

Op zaterdag 29 juni is het Heksjes Dag in Geffen! Kom ook en doe mee met alle toffe activiteiten voor kid

Leuke activiteiten voor kinderen op de Heksje Route, zoals heksenbezem, houten medaille en toverstaf maken, zwerfkei schilderen, glittertattoo, schminken, papier vouwen, heksenketelsnoep, Heksje knuffelen en natuurlijk gewoon lekker klauteren. Kom jij ook?

De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen. Langs de route zijn verschillende speelmogelijkheden te vinden, zoals zelf takkenhutten bouwen, slalom paaltjes, lage en hoge stapstammetjes, klauterbomen, picknicktafel en evenwichtsboomstammen.

Via rode en groene vogelhuisjes en heksenhoedjes aan de bomen is de route te volgen. De groene route is 1 km, de rode ongeveer 2 km.

Ook staan er paaltjes met QR-codes langs de route met leuke weetjes over het bos. Er zijn twee ingangen voor de Heksje Route: bij de ingang bos vanaf het parkeerterrein Geffense Plas (Gielekespad) en waar het fietspad vanaf de Cereslaan het bos in gaat. 

Voor meer info, klik op de roze button!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Heksje Route Geffensebosjes

Mail direct

Mail direct naar Heksje Route Geffensebosjes

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Ouder-kind kookworkshop: Vet Gezond het nieuwe jaar in!

Begin het nieuwe jaar met een gezonde start en duik samen de keuken in!

Effe plèkke bij de bouwers

Kom, neem een kijkje in de bouwhal en knutsel gezellig mee!

Outdoor Schaatsen bij Bierbrouwerij Oijen

Fijn outdoor en overdekt schaatsen bij Bierbrouwerij Oijen!

De Nationale Voorleesdagen in Den Bosch & omgeving

Nationale Voorleesdagen, toffe activiteiten voor kinderen bij Huis73!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief