Heksjes Dag!
Op zaterdag 29 juni is het Heksjes Dag in Geffen! Kom ook en doe mee met alle toffe activiteiten voor kid
Leuke activiteiten voor kinderen op de Heksje Route, zoals heksenbezem, houten medaille en toverstaf maken, zwerfkei schilderen, glittertattoo, schminken, papier vouwen, heksenketelsnoep, Heksje knuffelen en natuurlijk gewoon lekker klauteren. Kom jij ook?
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen. Langs de route zijn verschillende speelmogelijkheden te vinden, zoals zelf takkenhutten bouwen, slalom paaltjes, lage en hoge stapstammetjes, klauterbomen, picknicktafel en evenwichtsboomstammen.
Via rode en groene vogelhuisjes en heksenhoedjes aan de bomen is de route te volgen. De groene route is 1 km, de rode ongeveer 2 km.
Ook staan er paaltjes met QR-codes langs de route met leuke weetjes over het bos. Er zijn twee ingangen voor de Heksje Route: bij de ingang bos vanaf het parkeerterrein Geffense Plas (Gielekespad) en waar het fietspad vanaf de Cereslaan het bos in gaat.
Voor meer info, klik op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
De Prinsenjurk en de Gouden Knoop (8+)
Sprookjesachtig mooi en heerlijk brutaal! Met hoge korting via Kidsproof!
Speelgoed en kledingbeurs Boxtel
Een gezellige tweedehands kinderkleding- en speelgoedbeurs in Boxtel!
School of Artemis: Peter en de Wolf (6+) | Den Bosch
Wereldpremière met springkussen, tape en toffe kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?