Heksjes Dag!
Op zaterdag 29 juni is het Heksjes Dag in Geffen! Kom ook en doe mee met alle toffe activiteiten voor kid
Leuke activiteiten voor kinderen op de Heksje Route, zoals heksenbezem, houten medaille en toverstaf maken, zwerfkei schilderen, glittertattoo, schminken, papier vouwen, heksenketelsnoep, Heksje knuffelen en natuurlijk gewoon lekker klauteren. Kom jij ook?
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen. Langs de route zijn verschillende speelmogelijkheden te vinden, zoals zelf takkenhutten bouwen, slalom paaltjes, lage en hoge stapstammetjes, klauterbomen, picknicktafel en evenwichtsboomstammen.
Via rode en groene vogelhuisjes en heksenhoedjes aan de bomen is de route te volgen. De groene route is 1 km, de rode ongeveer 2 km.
Ook staan er paaltjes met QR-codes langs de route met leuke weetjes over het bos. Er zijn twee ingangen voor de Heksje Route: bij de ingang bos vanaf het parkeerterrein Geffense Plas (Gielekespad) en waar het fietspad vanaf de Cereslaan het bos in gaat.
Voor meer info, klik op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Tulpenplukdag Intratuin Rosmalen
Kom jij plukken? Op zaterdag 17 januari is het Nationale Tulpendag en daarom organiseert Intratuin Rosmal
De Nationale Voorleesdagen in Den Bosch & omgeving
Nationale Voorleesdagen, toffe activiteiten voor kinderen bij Huis73!
Kleuterbios: Dikkie Dik 2
Kinepolis Kleuterbios met Dikkie Dik 2: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Den Bosch!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!