Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Landgoed Wamberg

Lekker wandelen en genieten van de natuur kan op Landgoed Wamberg tussen Rosmalen en Berlicum.

Het landgoed De Wamberg ligt tussen het dal van de Groote Wetering en dat van de Aa, binnen de gemeentegrenzen van Sint-Michielsgestel. De hoofdingang ligt aan de Berlicumseweg, tussen Rosmalen en Berlicum. 

Ontdek de eiken op de oprijlaan en de berken langs de vijver met hun heksenbezems. De beplanting verraadt de geschiedenis van de Wamberg. Ontdek oude bomen uit verre streken die wellicht ontsproten zijn uit zaden die de toenmalige eigenaar Van Lanschot verkreeg via zijn handelsconnecties. Daarnaast staan er inheemse struiken, zoals braam en vlier of de rododendron dat een echt landgoedstruik is. 

Wil jij dat ontdekken? Maak een wandeling door Landgoed Wamberg.

IVN/VNW 's Hertogenbosch

Prijs GRATIS
Mail direct

Mail direct naar IVN/VNW 's Hertogenbosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Den Bosch

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Winters Openluchtmuseum

De winter vier je samen in het Nederlands Openluchtmuseum!

The Chocolate Factory kerstvakantie

Interactief familie-uitje vol chocola, techniek en avontuur

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
Aanbeveling

Wintercircus Pallasso!

Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

Yes, het sneeuwt, tijd voor sneeuwpret!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret met kinderen!

16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!

Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

26x de leukste kerstfilms & kerstseries

Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief