Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!
Wist je dat er vlakbij de Meerse Plas (oftewel het Dungens Gat) kabouters wonen?
Overal zie je kaboutersporen. Kleine voetafdrukken in het zand, wielsporen van een kruiwagentje, geplet gras van een middagdutje. En je ziet ook weleens een kabouterdrolletje liggen. Echt waar!
Als je het pad bewandelt kom je daar vanzelf achter… Ook zijn er elfjes! Het is opletten geblazen want de elfenhuisjes zijn natuurlijk heel klein en hangen hoog en laag in het bos.
Super tof toch!
Klik op de roze button voor meer info.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?
Kleine Ontdekkers, Grootse Avonturen in de Maashorst
Ga deze zomervakantie op avontuur in de Maashorst en spaar voor een superleuke Docus de Das-knuffel!
Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant
Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen
Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
Kidsproof Den Bosch zomerbucketlist!
Check deze supergave bucketlist voor de zomervakantie! Zo fijn dat je zelf niet meer opzoek hoeft te gaan naar leuke activiteiten om de kids bezig te houden. Print de bucketlist uit en afvinken maar!