Kamelensafari bij Kamelenmelkerij Smits
De Kamelensafari bij Kamelenmelkerij Smits is een perfect kindvriendelijk uitje.
Je beleeft de kamelen van heel dichtbij en ontdekt spelenderwijs alles over deze bijzondere dieren. Leuk, leerzaam en geschikt voor jonge kinderen.
Zo verloopt de Kamelensafari
De safari start met een korte, leuke presentatie over kamelen. Alles wordt uitgelegd op kinder-niveau, zodat ook de jongste bezoekers het goed kunnen volgen. Daarna ga je samen met de tourguide naar de stal.
Kamelen aaien, voeren en kalfjes een flesje geven
In de stal mogen kinderen de kamelen aaien en voeren. Voor veel kids is het hoogtepunt het flesje geven aan de kalfjes. Dat vinden ze geweldig! Voor wie durft, is er zelfs de mogelijkheid om op een kameel te zitten.
Wafels bakken na afloop
Na de safari bak je samen in het restaurant wafels van kamelenmelk. Een heerlijke afsluiting van dit bijzondere uitje.
Praktische info
- Wanneer: op zondag en extra momenten in schoolvakanties
- Leeftijd: vanaf ongeveer 2 jaar goed te doen
- Reserveren: verplicht
Klik op deze roze button voor meer info en reserveer je ticket!
Voor nog meer originele gezinsuitjes en dierenervaringen check onze categorie
Eropuit.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Jazz in Duketown 2026 Kidzzplein in Den Bosch: muziek, creativiteit & plezier voor kinderen
Voor kleine en grote jazz'ers is er het Jazz in Duketown in Den Bosch!
Beleef de Boerderij 2026 in de Bommelerwaard
Op Tweede Pinksterdag kun je met het hele gezin gratis genieten van de Beleef de Boerderij Dag!
Gratis speurtocht Den Bosch | Letterspeurtocht Maria Meimaand
In mei ga je op pad met de unieke Letterspeurtocht Maria Meimaand in het centrum van Den Bosch.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
23 tips voor Pinksteren met kinderen!
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!