Wandelen in het Maurick bos
Lekker door het bos struinen op zoek naar wilde dieren en natuurschatten
Kasteel Maurick grenst aan een bewonderenswaardig bosrijke omgeving! Kom heerlijk door het bos struinen. Wel stilletjes…. want misschien spot je dan wel een ree of een fazant!
Misschien kun je nog meer interessants spotten. In het bos staat namelijk een berucht huisje. Het verhaal gaat dat koningin Maxima er heeft verbleven! Toen Maxima naar Nederland kwam, heeft zij Nederlands geleerd bij de nonnen van Vught. Het gerucht gaat dus dat Maxima verbleef in het huisje in het bos bij Kasteel Maurick.
Bezoek daarna het kasteel voor een lunch of neem een Picknickmand mee het bos is!
Voor meer info, klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Waar Draken Wonen: gratis speurtocht in Den Bosch
Ga op drakenspeurtocht in de binnenstad van Den Bosch
The Chocolate Factory
NIEUW landelijk uitje: The Chocolate Factory in Veghel. Maak kennis met deze spannende attractie!
Bossche Bollen belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereldUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Carnaval 2026: Oeteldonk Gaode mee? Keinder Programma 2026
Het is bijna weer zover, Carnaval in Oeteldonk 2026 - Gaode mee?
Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!
Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!
Dé leukste tips voor de Voorjaarsvakantie en Carnavalsvakantie 2026!
De voorjaarsvakantie staat voor de deur én er is weer van alles te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder een aantal van onze favoriete uitjes voor je op een rij gezet. Van gezellige carnavalsactiviteiten tot leuke voorstellingen!