Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kermis in Lith!

Zwieren en draaien in Lith op de kermis!

Kermis in MFA De Snoeck op 20 t/m 23 september 2025 op het Marktplein 24 in Lith! Maak je klaar voor een onvergetelijk weekend vol gezelligheid, muziek en plezier met de Lithse Kermis!

Beleef de Lithse Kermis in De Snoeck – zondagmiddag met Story.

Zondagmiddag is dé dag om met vrienden en familie naar de Lithse Kermis te komen! In De Snoeck staat een spetterend optreden van de Lithse coverband Story op het programma.

Net als afgelopen jaar opent het Liths Muziekcafé met de kermis ook weer de muzikale deuren. Dat kan traditiegetrouw niet anders dan met coverband Story.
De Lithse band met de geuzetitel “Krasse Lithse Rockknarren” heeft inmiddels een historie van ruim 55 jaar. Een optreden met nummers van Fleetwood Mac, The Cats, Creedence Clearwater Revival, Golden Earrings, The Eagles, Status Quo en ook Nederlandstalige hits passeren de revu.

Laat je meevoeren door hun geweldige muziek, met hits van vroeger en nu die je gegarandeerd laten swingen. Dit is de perfecte middag om de kermis op z’n best te beleven: gezelligheid.

Al met al een fantastisch programma met voor iedereen wat wils!

Klik op de roze button voor meer info!

Check onze Uitagenda voor meer toffe tips!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Kermis Lith

Mail direct

Mail direct naar Kermis Lith

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

Sinterklaasvoorstelling 4+

Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!
Bekijk

10 Jaar GeoCraft!

Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!

Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint

Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief