Kermis in Lith!
Zwieren en draaien in Lith op de kermis!
Kermis in MFA De Snoeck op 20 t/m 23 september 2025 op het Marktplein 24 in Lith! Maak je klaar voor een onvergetelijk weekend vol gezelligheid, muziek en plezier met de Lithse Kermis!
Beleef de Lithse Kermis in De Snoeck – zondagmiddag met Story.
Zondagmiddag is dé dag om met vrienden en familie naar de Lithse Kermis te komen! In De Snoeck staat een spetterend optreden van de Lithse coverband Story op het programma.
Net als afgelopen jaar opent het Liths Muziekcafé met de kermis ook weer de muzikale deuren. Dat kan traditiegetrouw niet anders dan met coverband Story.
De Lithse band met de geuzetitel “Krasse Lithse Rockknarren” heeft inmiddels een historie van ruim 55 jaar. Een optreden met nummers van Fleetwood Mac, The Cats, Creedence Clearwater Revival, Golden Earrings, The Eagles, Status Quo en ook Nederlandstalige hits passeren de revu.
Laat je meevoeren door hun geweldige muziek, met hits van vroeger en nu die je gegarandeerd laten swingen. Dit is de perfecte middag om de kermis op z’n best te beleven: gezelligheid.
Al met al een fantastisch programma met voor iedereen wat wils!
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij de Verkadefabriek in Den Bosch
Monsters zoeken, spookpopjes maken en samen naar de film: wat kiezen jullie?
Het Herfstfestival | BillyBird Hemelrijk
Beleef het Herfstfestival bij BillyBird Hemelrijk
Gratis Kinderworkshops Herfstvakantie!
Neem je kind mee en maak samen een sleutelhanger die een eigen verhaal vertelt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Herfstbingo voor kinderen
Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.