Kermis in Veghel!
Zwieren en draaien in Veghel op de kermis!
Op de kermis in Veghel is van alles te beleven voor jong en oud.
Kermis Veghel is de grootste van de zeven kermissen van Stichting Kermissen Veghel en vindt weer plaats op het Stadhuisplein en het Meierijplein.
Je kunt er genieten van oliebollen, zuurstokken, suikerspinnen en ander snoepgoed. Grijp je kans met touwtje trekken of maak een ritje in de botsauto’s of draaimolen. Zelfs voor de echte waaghalzen is er van alles te vinden. Er is voldoende te beleven voor zes dagen kermisplezier. Kom dit vooral zelf ervaren.
Wanneer
Dagelijks vanaf 19 september t/m 24 september 2025
Klik op de roze button voor meer info!
Vanaf 19 september t/m 24 september 2025
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Nieuw
De Tuin der Lusten Den Bosch met kinderen
De Tuin der Lusten in Den Bosch met kinderen | Kunst, workshops & gezelligheid aan het water
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
Avonturenpark De Bergen!
Wil je een dag vol met toffe activiteiten op een heerlijke plek? Kom dan naar Avonturenpark De Bergen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!