Nieuwjaarsduik Nieuwkuijk
Nieuwjaarsduik Nieuwkuijk 2025!
RopaRun team Nieuwkuijk en Knotwilgendam slaan de handen ineen. Als je beide hetzelfde idee hebt sla je de handen ineen want “samen is altijd leuker”. En daarom organiseren RopaRun team Nieuwkuijk en Knotwilgendam samen een nieuwjaarsduik op 1 januari 2023. Als je er zelf niet al aan meegedaan hebt, dan heb je er toch vast wel eens van gehoord;
“DE NIEUWJAARSDUIK”
Locatie: De Kuijkse Wiel
Startijd:12.00 uur
Vooraf online in schrijven? Klik op de roze button!
Niet meedoen maar wel de sfeer meepikken? Kom de duikers aanmoedigen! De nieuwe Strandhuysserre en het terras bieden uitkijk over de gehele plas, dus ook voor toeschouwers een prima plekje tijdens de duik.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
De Betoverde Bomentuin
Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid
11-11 voor kinderen in Oeteldonk
Speciaal voor kinderen een OetelKeinderKennisRundje én een gezellig Pleintjesfeest.
Sint Maartensfeest in Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen
Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!