Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Nederhemert

Volop spelen en klauteren met je vriendjes en vriendinnetjes bij Speeltuin Nederhemert!

Ben jij ook een buitenkind en is spelen ook jouw favoriete bezigheid? Dan is Speeltuin Nederhemert een échte aanrader! 

In het idyllische dorpje Nederhemert (in het zuiden van Bommelerwaard) bevindt zich een nostalgische speeltuin waar je even weer kan genieten van het spelen zoals dat jouw papa en mama of opa en oma ooit hebben gedaan. Er staan leuke speeltoestellen uit de jaren 50 en 60 die uiteraard volledig voldoen aan de gestelde eisen van nu. Ook is er een horecagelegenheid waar jij een heerlijke pannenkoek kan eten en je papa of mama kan genieten van een heerlijke biefstuk. Ga samen even terug in te tijd en ga spelen bij Speeltuin Nederhemert. Zo leuk! 

Speeltuin Nederhemert

Kasteellaan 11

5317 KX Nederhemert-Zuid

Openingstijden vanaf 10.00 uur
Rustdag: maandag (behalve op Paasmaandag, Pinkstermaandag en de maanden juli en augustus)

LET OP: sluitingstijd hebben ze niet omdat dat afhankelijk is van het weer en de drukte

vanaf 26 oktober 2014 is de speeltuin allen op afspraak geopend. 
Prijs €1,50 pp
Naar de website
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Voorjaarsfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer leuke, nieuwe familiefilms bij Kinepolis Den Bosch!
Lees meer
Twee meisje die naar buiten kijken vanuit Slot Loevestein

Voorjaar Slot Loevestein

In de voorjaarsvakantie is er van alles te doen op Slot Loevestein! Kom je ook?
Lees meer

Roodhapje (6+)

Een nieuwe versie van het bekende verhaal door Holland Opera, voor iedereen vanaf 6 jaar!
Lees meer

Ontdek GeoFort

Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Lees meer

Uitgelicht

De 8 nieuwste films bij Pathé!

10x verrassende streekmusea

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x IJsje eten in Den Bosch!

Het zonnetje schijnt, dus is het ijsjes tijd! Heel eerlijk gezegd eten wij het liefste elke dag wel een ijsje….of twee of bij heel warm weer soms wel drie ijsjes! Ik schaam me er niet voor want het is ook moeilijk te weerstaan als je in Den Bosch bijna op elke hoek van de straat een ijsje kunt kopen in de lekkerste ijssalons. Omdat wij zo'n goede ijskenners zijn hebben we voor jullie een IJSCO TOP 10 samengesteld!
Lees meer

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Lees meer

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
Lees meer

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Lees meer