Sta stevig in je schoenen!
Wil je leren voor jezelf opkomen of ontdekken wat jouw kracht is? Stevig in je schoenen kan je helpen.
Kun jij wat meer zelfvertrouwen gebruiken? Of wil je leren om voor jezelf op te komen? Stevig in je schoenen kan je dat leren met de training Rots en Water.
Elke training wordt gegeven door twee gecertificeerde Rots en Water trainers (man vrouw). Vol passie en overgave helpen zij de kinderen op het gebied van sociaal emotionele ontwikkeling.
Rots en Water training is gebaseerd op een pychofysieke methode, wat inhoudt dat je leert door te DOEN! Tijdens de trainingen besteden de trainers veel aandacht aan lichaamstaal, concentratie, zelfvertrouwen, opkomen voor jezelf, invloed op eigen gedrag en ontspanning. Je krijgt tijdens de training Doe-opdrachten mee naar huis, zodat ze meteen kunnen oefenen. Voorafgaand aan de training geeft ze de kinderen de mogelijkheid om kennis te maken dmv proefles. Dit is geheel gratis en vrijblijvend.
Stevig in je schoen werkt met 2 leeftijdsgroepen namelijk;
Vanaf 7 t/m 9 jaar
Vanaf 9 t/m 12 jaar
Praktisch
Aantal trainingen 10 (inclusief proefles)
Duur trainingen: 60 minuten. Tijdens de 5de training (45 minuten) en de 10de training (25 minuten) morgen = mogen ouders meetrainen.
Aantal kinderen per training: 6-12 kinderen (2 ervaren trainers)
Wil jij leren om je zeker te voelen in je lichaam en dat ook uit te stralen? Kijk voor actuele startdata in onze Uitagenda en schrijf je gelijk in voor de training Rots en Water bij Stevig in je schoenen in Den Bosch.
Stevig in je schoen geeft Rots en Water trainingen. Dit is een weerbaarheids- en sociale competentie training.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJSBELLEN BLAZEN!
Brrr wat is het koud buiten! Maar dat vinden we helemaal niet erg want als het vriest kun je de mooiste kunstwerken maken. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze gave ijsbellen?
Toffe spots om te sleeën met kinderen in en om Den Bosch en Noordoost-Brabant
Zoek je plekken om te sleeën met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed.
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.