Discoschaatsen in Vught!
Beleef een feestelijke winteravond tijdens het discoschaatsen bij IJM's Winterparadijs in Vught!
Discoschaatsen
Hoe gaaf, doe je schaatsen aan en ga los op de leukste muziek met je vrienden! Elke vrijdagavond tussen 7 december en 19 januari (m.u.v. 17 januari) verandert de schaatsbaan van IJm’s Winterparadijs in Vught in een spectaculaire disco.
Van 18.00 tot 21.00 uur schaats je op de vetste beats onder kleurrijke lichten. Trek je warmste outfit aan, neem je vrienden mee en glijd de avond in stijl tegemoet. Een unieke combinatie van sport, muziek en gezelligheid voor jong en oud.
Kom langs en maak van je vrijdagavond een feestje op het ijs!
Data: elke vrijdagavond (m.u.v. 17 januari)
Tijd: van 18.00 – 21.00 uur
Tickets: reguliere schaatstickets, te koop via de webshop of ter plekken
Entree: 8,50 p.p. incl. schaatshuur!
Kids t/m 3 jaar oud mogen gratis mee naar binnen en t/m 8 jaar oud is er begeleiding vereist, 1 begeleider per 5 kids.
Klik op de roze button en reserveer je kaartje!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Jazz in Duketown 2026
Voor kleine en grote jazz'ers is er het Jazz in Duketown in Den Bosch!
Gratis speurtocht Den Bosch | Letterspeurtocht Maria Meimaand
In mei ga je op pad met de unieke Letterspeurtocht Maria Meimaand in het centrum van Den Bosch.
Beleef de Boerderij 2026 in de Bommelerwaard
Op Tweede Pinksterdag kun je met het hele gezin gratis genieten van de Beleef de Boerderij Dag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
23 tips voor Pinksteren met kinderen!
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!