Discoschaatsen in Vught!
Beleef een feestelijke winteravond tijdens het discoschaatsen bij IJM's Winterparadijs in Vught!
Discoschaatsen
Hoe gaaf, doe je schaatsen aan en ga los op de leukste muziek met je vrienden! Elke vrijdagavond tussen 7 december en 19 januari (m.u.v. 17 januari) verandert de schaatsbaan van IJm’s Winterparadijs in Vught in een spectaculaire disco.
Van 18.00 tot 21.00 uur schaats je op de vetste beats onder kleurrijke lichten. Trek je warmste outfit aan, neem je vrienden mee en glijd de avond in stijl tegemoet. Een unieke combinatie van sport, muziek en gezelligheid voor jong en oud.
Kom langs en maak van je vrijdagavond een feestje op het ijs!
Data: elke vrijdagavond (m.u.v. 17 januari)
Tijd: van 18.00 – 21.00 uur
Tickets: reguliere schaatstickets, te koop via de webshop of ter plekken
Entree: 8,50 p.p. incl. schaatshuur!
Kids t/m 3 jaar oud mogen gratis mee naar binnen en t/m 8 jaar oud is er begeleiding vereist, 1 begeleider per 5 kids.
Klik op de roze button en reserveer je kaartje!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!
Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!
Djumbala! 2+ Samen muziek maken
Neem je kleintje mee naar dit familieconcert voor iedereen vanaf 2 jaar in Willem Twee Toonzaal.Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.