IJM’s Buitenweek in Vught!
Een week lang de leukste outdoor activiteiten tijdens de IJM Buitenweek in Vught!
Heb je nog geen plannen voor de zomervakantie, maar wel zin in iets leuks? De IJzeren Man in Vught is dé ideale bestemming voor een onvergetelijke zomervakantie vol avontuur en plezier! Doe mee aan de IJM’s Buitenweek met toffe activiteiten van maandag 13 t/m vrijdag 17 juli 2026.
Speciaal voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar heeft IJM een hele week vol spannende outdoor activiteiten gepland. Een superleuk begin van de zomervakantie! Lees snel verder om te ontdekken wat er allemaal te beleven valt.
IJM zorgt ervoor dat alle activiteiten worden aangepast aan de leeftijd en vaardigheden van de kinderen, en dat er deskundige begeleiding aanwezig is om een veilige en leuke ervaring te garanderen. Start jouw zomer dus bij Recreatiepark de IJzeren Man en beleef een onvergetelijke week vol plezier in de buitenlucht!
Programma zomervakantie IJM Buitenweek:
Maandag | Survivallen
Dinsdag | Jagen en verzamelen
Woensdag | Minigames
Donderdag | Teambuilding
Vrijdag | Springen op hoogte
Elke dag staan er andere activiteiten op het programma, begeleid door één van onze outdoor instructeurs. Schrijf je per dag in of kom gezellig de hele week!
Klik op de roze button voor meer info en de tickets!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
OPEN MONUMENTENDAG
Wil jij een keer een monument bekijken? Kom dag 12 en 13 september 2026 naar de opendag.
Weekend van het Varken bij Kato Boerderij
Biggetjes knuffelen, ponyrijden, klimmen én lekker spelen op de boerderij!
Zero Waste Festival met kids in Den Bosch en Meierijstad
Bouwen met afval, op kruidensafari, speelgoed ruilen en koken met restjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving
🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!