
SUP & SURF Kinderfeestje
Vier je kinderfeestje sportief op het water! We doen verschillende waterspelletjes op de SUP!
Opzoek naar een leuk en sportief kinderfeestje?
Vier dan je kinderfeestje bij SUP & Windsurf Den Bosch en ga mee het water op!
Tijdens een 90 minuten durende SUP of SURF-feestje, krijgen de kinderen uitleg en begeleiding op het water. Tijdens het suppen en surfen worden er ook verschillende spelletjes gedaan om zo nog beter op de sup plank te kunnen balanceren.
Tijdens het kinderfeestje dragen de kinderen verplicht een zwemvest en wetstuit van SUP & Windsurf Den Bosch.
Het feestje staat in het teken van gezelligheid en laagdrempelig kennis maken met de wateractiviteiten. SUP & Windsurf Den Bosch denkt graag met je mee om er een gezellige middag van te maken!
Hoe leuk en fijn om lekker buiten bezig te zijn, klik op de roze button voor meer info!
SUP & Windsurf Den Bosch
Meerheuvelweg 1
5221 TP 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!
24x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
