Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aardappels Poten!

De Scheve Schup is een bijzondere tuinderij, gevestigd in de voormalige kloostertuin van Huize Theresia!

Een bijzondere workshop in 2 delen. Woensdag 26 maart gaan jullie aardappels poten en leren je het een en ander over de kip.

Woensdag 2 juli ga je de aardappels rooien en bakken jullie er frites van. Die mag je lekker opeten.

Wist je dat mayonaise van ei en heel veel … wordt gemaakt? Kunnen jullie dit zelf ook maken?
Reserveer de 2e woensdag alvast: 2 juli.

Voor wie: Geen leeftijdsgrens.
Maximaal 6 tot 8 kinderen.
Kosten: De kosten bedragen 5,00
Tijdstip: 14.30 uur

Meld je van te voren aan via: descheveschup@kpnmail.nl

Data:

  • woensdag 2 juli 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Tuinderij De Scheve Schup

Jagersboschlaan 17

5262 LS Vught

Mail direct

Mail direct naar Tuinderij De Scheve Schup

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spelen bij GeoFort

De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!

Ameezing Vught Festival!

Ameezing Festival in Vught: MAXIMAAL genieten voor het hele gezin! Met KIDSPROOF korting!

Herdenking kindertransporten

Herdenking Kindertransporten bij Kamp Vught

Peter Pan & Wendy!

Kom naar Kindertheater Pietepaf en geniet van de voorstelling Peter Pan & Wendy!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

24x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!

Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief