Tulpenplukdag Intratuin Rosmalen
Kom jij plukken? Op zaterdag 17 januari is het Nationale Tulpendag en daarom organiseert Intratuin Rosmal
Een vrolijk, kleurrijk uitje midden in de winter.
Pluk je eigen tulpen (met bol!)
Kom langs in de winkel en pluk voor € 3,99 maar liefst 10 tulpen met bol uit de eigen pluktuin. Met bol blijven de tulpen langer vers én het staat nog mooi ook.
Goed om te weten
- Datum: zaterdag 17 januari
- Actie: 10 tulpen met bol voor € 3,99
- Maximaal: 20 tulpen per persoon
- Let op: OP = OP
- Locatie: Intratuin Rosmalen
Waarom dit leuk is met kinderen
Kinderen vinden plukken zó leuk! Lekker zelf kiezen, kleuren tellen en daarna thuis een vrolijk boeketje maken. Perfect als klein uitje tussendoor.
Voor nog meer leuke activiteiten en gezinsuitjes check onze categorie
Evenementen.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Doe mee aan de Natuurwerkdag!
Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.
De Betoverde Bomentuin
Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid
Sint Maartensfeest in Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen
Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!