Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nieuwjaarsduik in Rosmalen

Duik jij het nieuwe jaar in bij De Groote Wielenplas in Rosmalen!

Op 1 januari 2027 om 13:00 uur vindt dé traditionele Nieuwjaarsduik in Rosmalen plaats. Het is een officiële Unox-duik! Locatie: het strand De Groote Wielen voor Windkracht 5 (Deltalaan 140 in Rosmalen).

Iedereen mag meedoen, deelname is gratis. Het terrein is open vanaf 12:15 uur. Je kunt je alleen ter plekke inschrijven tussen 12:15-12:50 uur bij de inschrijfkraam voor Windkracht 5.

Om stipt 13:00 uur gaan alle deelnemers vanaf het strand het water in, dus zorg ervoor dat je er op tijd bent om je in te schrijven en om een plek op het strand te vinden.

Er zal op het strand een vak voor kinderen met hun ouders zijn en een vak voor volwassenen. Vergeet niet schoenen en een handdoek/badjas mee te nemen, die je zo lang mogelijk kunt aanhouden om jezelf warm te houden voordat je van start gaat en weer aan te doen na de duik.

Alle deelnemers krijgen een Unox-muts, snert en een oorkonde als bewijs van hun duik.

De organisatie is in handen van Watersportvereniging De Groote Wielen uit Rosmalen. Dit evenement wordt mogelijk gemaakt door vrijwilligers, subsidie en sponsoren, waardoor het evenement volledig gratis aan de deelnemers kan worden aangeboden. Uiteraard wordt er veel zorg aan de veiligheid besteed.

Deelname is echter op eigen risico.

Tot ziens op 1 januari 2027 bij de Nieuwjaarsduik Rosmalen!

Wil je meer weten over deze nieuwsjaarsduik? Klik dan op de roze button.

Data:

  • vrijdag 1 januari 2027

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Nieuwjaarsduik Groote Wielenplas Rosmalen

Deltalaan 140

5247 JT Rosmalen

Mail direct

Mail direct naar Nieuwjaarsduik Groote Wielenplas Rosmalen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Concert Curieus – Nationale Voorleesdagen

Een leuke voorstelling voor kinderen vanaf 2 jaar in de bieb, tijdens de Nationale Voorleesdagen!

Prins op de erwt (2+)

Voorstelling met leuke vragen voor de kinderen en heerlijke liedjes!

De Keinder Deinderen Deur in Vught!

Kom al helemaal in de carnavalsstemming bij de Elzenburg in Vught!?

Oetelkrabbel­knutselfeest!

Doe mee met de Oeteldonkse kleurwedstrijd met het thema van 2025: Oeteldonk, Goade Mee?

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief