Nieuwjaarsduik in Rosmalen
Duik jij het nieuwe jaar in bij De Groote Wielenplas in Rosmalen!
Op 1 januari 2026 om 13:00 uur vindt dé traditionele Nieuwjaarsduik in Rosmalen plaats. Het is een officiële Unox-duik! Locatie: het strand De Groote Wielen voor Windkracht 5 (Deltalaan 140 in Rosmalen).
Iedereen mag meedoen, deelname is gratis. Het terrein is open vanaf 12:15 uur. Je kunt je alleen ter plekke inschrijven tussen 12:15-12:50 uur bij de inschrijfkraam voor Windkracht 5.
Om stipt 13:00 uur gaan alle deelnemers vanaf het strand het water in, dus zorg ervoor dat je er op tijd bent om je in te schrijven en om een plek op het strand te vinden.
Er zal op het strand een vak voor kinderen met hun ouders zijn en een vak voor volwassenen. Vergeet niet schoenen en een handdoek/badjas mee te nemen, die je zo lang mogelijk kunt aanhouden om jezelf warm te houden voordat je van start gaat en weer aan te doen na de duik.
Alle deelnemers krijgen een Unox-muts, snert en een oorkonde als bewijs van hun heroïsche duik.
Na twee jaar afwezigheid is de Nieuwjaarsduik weer mogelijk. Dit jaar echter wel in een eenvoudigere vorm, dus dit betekent onder andere dat er geen douche/wc/kleedruimte beschikbaar is en er -naast de snert voor de deelnemers- verder geen eten of drinken aanwezig is.
In verband met het door de gemeente ondertekende Schone Lucht Akkoord is het stoken van vuur niet toegestaan.
De organisatie is in handen van Watersportvereniging De Groote Wielen uit Rosmalen. Dit evenement wordt mogelijk gemaakt door vrijwilligers, subsidie en sponsoren, waardoor het evenement volledig gratis aan de deelnemers kan worden aangeboden. Uiteraard wordt er veel zorg aan de veiligheid besteed.
Deelname is echter op eigen risico.
Tot ziens op 1 januari 2025 bij de Nieuwjaarsduik Rosmalen!
Wil je meer weten over deze nieuwsjaarsduik? Klik dan op de roze button.
Data:
- donderdag 1 januari 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Nieuwjaarsduik Groote Wielenplas Rosmalen
Deltalaan 140
5247 JT Rosmalen
Toon op kaart
Meer inspiratie
Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint
Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!
Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!
Sinterklaasvoorstelling 4+
Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?