
Wittern restaurant
Op zoek naar een toegankelijk familierestaurant? Wittern in Veghel is gericht op gezinnen!
Wittern heeft het Italiaanse denkbeeld in haar hoofd van families (kids, ouders, grootouders) die gezellig samen uit eten gaan. Voor kids is er een speciale menukaart en een plek om te spelen terwijl de rest van de familie lekker natafelt.
Wat er op het kidsmenu staat? Een tomatensoepje dat minstens zo lekker is als de grote soep, spareribs, hamburgers, pizza, genoeg om te smullen!
Voor meer info klik je op de roze button!
Het etentje combineren met een leuk uitstapje voor het hele gezin? Kijk snel in de uitagenda!
Wittern Restaurant
Verlengde Noordkade 4
5462 EH Veghel
Openingstijden
Woensdag t/m maandag geopend vanaf 12.00 uurKeuken geopend van 12.00 tot 21.30 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

24x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.