Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterspeeltuin bij Zout

In deze speeltuin naast Eetcafé Zout vermaken kids zich urenlang met spetterende waterattracties.

Direct naast Speelcafé Zoet en Eetcafé Zout ligt een gloednieuwe waterspeeltuin. Hier kunnen de kinderen zich urenlang vermaken met spetterende waterattracties, terwijl ouders genieten van een kop koffie of een smakelijke maaltijd.

De waterspeeltuin is elke dag geopend. Iedereen die te gast is op Strandpark Vlugtenburg, Sahara Stay of Eetcafé Zout is welkom om lekker te komen spelen.

Naast de waterspeeltuin is een grasveldje met picknickbanken, waar je lekker even wat kunt drinken of eten. Picknicken met eigen eten is hier niet de bedoeling.

Bij mooi weer zal de buitenbar van Eetcafé Zout geopend zijn om wat te drinken of wat kleins te eten te halen.

Laat de kids lekker spetteren in het water terwijl jij relaxed zit!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: We verzamelen elke dag weer de leukste uitjes met kids in regio Den Haag voor je! Ga er lekker samen op uit en geniet.

Eetcafé Zout

Het Louwtje 10

2691 KR 's-Gravenzande

Openingstijden Elke dag geopend

Mocht de waterspeeltuin toch dicht zijn, wordt dit vermeld op de socials van Eetcafé Zout.
Mail direct

Mail direct naar Eetcafé Zout

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie bij Museon-Omniversum

Vier de meivakantie bij Museon-Omniversum met elke dag iets bijzonders: van Barbie tot fossielen!

Vakantie in het Rijksmuseum

Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!

Bezoek de Tweede Kamer in de meivakantie!

Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.

Meivakantie bij Filmhuis Den Haag

In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief