
Bella’s Ice & Candy Store
Een verkoelend ijsje op een warme stranddag of een kop warme chocolade tijdens het uitwaaien in Kijkduin.
Een dag in Nieuw Kijkduin is niet compleet zonder een bezoek aan Bella’s Ice & Candy Store. Bij Bella’s waan je je als een kind in een snoepwinkel!
Je wordt niet alleen weggeblazen door al het lekkers wat hier verkocht wordt, hier word je ook overrompeld door het interieur van Studio Job. Echt zo tof, lampen in de vorm van kauwgomballen!
Voor snoep, ijs, warme chocolademelk; je kunt hier terecht! Wij zijn ook dol op de chocolade in de tofste vormen.
Je vindt Bella’s in de nieuwe Daily Taste foodcourt van Nieuw Kijkduin. Leuk om rond te kijken.
Klik door op de roze websitebutton voor alle informatie over Bella’s ijs- en snoepwinkel!
Bella’s Ice & Candy Store
Deltaplein 277
2554 GW Den Haag
Openingstijden
klik door op roze websitebutton op deze pagina voor de recente openingstijden.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!