
Manta Beach Scheveningen
Manta Beach is de nieuwste strandtent aan het Zwarte Pad in Scheveningen met speeltuin!
Manta is een heerlijke relaxte strandtent aan het begin van het Zwarte Pad in Scheveningen.
Ze zijn altijd open, bij mooi en slecht weer kun je komen genieten bij Manta aan het Noorderstrand. Bij Manta kan je ook terecht voor familie-dagen, activiteiten of zomerkamp. De toffe zomerkampen van Flow Events worden op deze locatie georganiseerd en je vindt hier de Wave Sup school.
Ook met de kleintjes is rekening gehouden; voor hen bieden ze passende gerechten op het menu en natuurlijk een te gekke speeltuin op het strand voor het terras. Zo kun je als ouder ook lekker genieten zonder je kind uit het oog te verliezen.
Of je een kopje koffie doet tijdens een standweandeling, komt brunchen met pasen of een hele zomerdag neerstrijkt, het kan hier!
Klik door voor alle mogelijkheden en we zien je op het Noorderstrand van Scheveningen.
Manta
Strand Noord 57b
2586 ZZ Scheveningen
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!