Vredespaleis rondleidingen
GEANNULEERD Bewonder de prachtige tuin van het Vredespaleis en doe de audiotour in het bezoekerscentrum!
In oktober en november zijn er rondleidingen door de historische tuinen van het Vredespaleis. De 100-jaar oude tuin is niet alleen een symbool van vrede en recht maar bevat ook indrukwekkende architectuur.
Voordat je rondleiding van start gaat, luisteren jullie ter introductie hierop naar een audiotour in het Visitors Centre. Een ticket voor deze introductie gevolgd door de tuinwandeling kost € 11. Kinderen onder 8 jaar mogen gratis mee.
Let op: deze tour gaat alleen door de tuinen, dus je gaat niet het paleis binnen. De duur van de wandeling is circa 50 minuten, het bezoek aan het Visitors Centre duurt 30 à 40 minuten.
Data en tijden:
• 25 oktober om 14:00 en 15:00 
• 30 oktober om 15:00 
• 4 november om 15:00 
• 11 november om 15:00 
De rondleidingen zijn geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. Klik voor meer informatie en om te reserveren op de roze button.
TIP; Laat je door Maarten & Irene meenemen in de wereld van vrede en recht met de nieuwe kinderaudiotour in het Visitors Centre van het Vredespaleis. De audiotour is gratis.
Tip: Den Haag barst van de leuke uitjes! Bekijk eens onze verzameling kindvriendelijke musea, theaters, (indoor)speelplaatsen en activiteiten voor nog meer gezellige familieuitjes.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Vredespaleis
Carnegieplein 2
2517 KJ Den Haag
Openingstijden
Zie website via roze button voor de tijdenPrijs
Een ticket voor deze introductie gevolgd door de tuinwandeling kost € 11. Kinderen onder 8 jaar mogen gratis mee. De audiotour is gratis.Toon op kaart
Meer inspiratie
	
	Muzikale kinderworkshop bij het Residentie Orkest
Terwijl jij geniet van het Zondagochtendconcert, maken de kinderen zelf muziek!
	Sinterklaasintocht Den Haag
15 november komt Sinterklaas aan in Scheveningen. Kom jij ook naar deze gezellige Sinterklaas intocht?
	Sinterklaasconcert: Klaas & Krum
Muzikaal Sinterklaasavontuur met het Residentie Orkest in Amare Den Haag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
	Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
	Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!
	Den Haag: de leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.