
Speeltuin Madurodam
In Madurodam vind je waanzinnige speeltuinen, voor grote en kleine bezoekers!
Bezoek de speeltuinen in Madurodam eens!
In speeltuin ‘Waddenzee’ vind je verschillende glijbanen, klimrekken en schommels. Je gaat hier vooral zelf ontdekken en ervaren. Bij een aantal unieke speeltoestellen zul je samen moeten werken en spelen. Maar vooral heel veel plezier maken! Voor kinderen vanaf 5 jaar.
Voor de kleinere bezoekers is de Nijntje speeltuin een superleuke speeltuin waar je kunt schommelen, klimmen en klauteren met Nijntje. Speciaal voor kinderen tot 6 jaar.
In deze speeltuin kunnen ouders heel goed samen met hun kinderen spelen. De speeltoestellen zijn ontwikkeld en ingesteld op samen actief bewegen.
Bij de ingang van de Nijntje speeltuin kunnen fans op de foto met Nijntje en haar vriendinnetje Nina!
De speeltuinen zijn gratis toegankelijk met een entreebewijs voor Madurodam.
Wil je meer weten over deze speeltuinen, klik dan op de roze button.
Tip: een overzicht met nog veel meer speeltuinen vind je in onze categorie Eropuit!
Madurodam
George Maduroplein 1
2584 RZ Den Haag
Openingstijden
Zie websitePrijs
Gratis met een entreebewijs voor MadurodamToon op kaart
Meer inspiratie


Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Leidschendam en geniet van superleuke films!
Meivakantie bij Filmhuis Den Haag
In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!