Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Carmen (6-106 jaar)

Een vurige dansvoorstelling van Introdans met een hoop passie en jaloezie bij Amare in Den Haag

1 maart 2026 | Amare, Den Haag

De wereldberoemde choreograaf Gustavo Ramírez Sansano gaf het klassieke verhaal van Carmen een eigentijdse draai. Zijn productie is volledig in zwart-wit: van de Picasso-achtige decors tot de prachtige kostuums. De vurige flamenco en paso doble brengen extra energie en maken deze voorstelling een belevenis voor jong en oud.

In dit meeslepende verhaal valt de zachtaardige soldaat Don José voor de vrijgevochten Carmen, maar zij laat zich niet aan één man binden. Liefde, passie en jaloezie botsen in een dans die zowel ingetogen als explosief is. Met het hele tableau van Introdans op het toneel wordt dit een visueel en emotioneel spektakel.

Waarom wil je dit niet missen?

✓ Een eigentijdse bewerking van het beroemde verhaal van Carmen

✓ Indrukwekkend zwart-wit decor en kostuums geïnspireerd door Picasso

✓ Vurige flamenco, paso doble en meeslepende emoties

Klik op de roze button voor meer informatie over deze voorstelling.

Zondag 1 maart 2026 15:00 uur

Amare

Spuiplein 150

2511 DG Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Amare

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboekenweek in de bieb: Vol avontuur

Ontdek spannende boeken en doe mee aan creatieve activiteiten in de Haagse bibliotheken.

Star Party voor families!

Vlieg mee door het heelal met Spaceship Museon-Omniversum, speciaal voor families!

Gezocht: helden!

Beleef een heldhaftig avontuur in het Literatuurmusem / Kinderboekenmuseum.

Festival Cultuurbarbaren Delft

In de herfstvakantie barst Delft van theater, muziek en creatieve workshops voor kinderen!

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Oktober is feestmaand voor kids in de bieb!

Ga op schattenjacht, ontmoet kabouters en help Woeste Willem. De Oktober feestmaand voor kids van Bibliotheek Den Haag staat hélemaal in het teken van avontuur. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief