Diarree is mijn lievelingskleur (8+)
Een speels, explosief en verrassend theater over falen, kunst en schoonheid in Theater aan het Spui
15 mei 2026 | Theater aan het Spui, Den Haag
Diarree is mijn lievelingskleur combineert theater, poppenspel, beeldhouwkunst, actionpainting en muziek. Het is eigenlijk een talentenshow voor mislukkingen: wie faalt er als de beste? De kandidaten trekken alles uit de kast en nemen het publiek mee in een zoektocht naar schoonheid in het lelijke.
Wat is eigenlijk succes? Wie bepaalt wat mooi of cool is? En hoe kijken we naar wat anderen vinden? Samen met het publiek wordt onderzocht hoe kunst, falen en creativiteit samenkomen en dat alles op een hilarische en explosieve manier.
Waarom wil je dit niet missen?
✓ Speels en anarchistisch theater vol humor en verrassingen
✓ Combineert verschillende kunstvormen tot een unieke ervaring
✓ Voor kinderen vanaf 8 jaar die durven kijken naar falen én schoonheid
Meer informatie over deze voorstelling vind je via de roze button.
Vrijdag 15 mei 2026 19:30
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Boeren en tuinders pakken winters uit!
Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!
Familiezondag in Amare
Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.
Pleuterfestival
Hét vrolijkste minifestival voor peuters en kleuters in Theater De Veste in Delft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!
Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!